Оценка на корисникот: 7.5/10
(108 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Татко (2020)

  image
  Ентони има 80 години, непослушен е, живее пркосно сам и ги отфрла негувателите што ги носи ќерка му Ен. Сепак, помошта станува неопходност за Ен; таа повеќе не...
 • Luce (2019)

  image
  A married couple is forced to reckon with their idealized image of their son, adopted from war-torn Eritrea, after an alarming discovery by a devoted high school...
 • Теорема (1968)

  image
  Непознати мушкарац долази у Милано где одседа се у богаташкој вили. Својом харизмом успева да утиче на све чланове породице. Заводи мајку, а потом и ќерку а ни...
 • Краѓа коња (2019)

  image
  Удовац одлучи да живи на селу, где случајни сусрет буди успомене (Ут ог стјаеле хестер, 2019.) 67-годишњи Тронд својом одлуком живи одвојен од света и жели да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.