СОДРЖИНА

Јордан се опоравља од озљеде рамена, али његоватељица Еллие размишља да га напусти због његове мрзовоље. Хоќе ли се ипак распламсати љубав?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Смрзнати во љубов (2018)

  image
  Мери е сопственичка на мала, шармантна книжарница, но не ѝ оди баш најдобро. Адам е хокеар, кој поради кавги на теренот е суспендиран на неодреден период. Мери...
 • Заљубљена у Риму (2019)

  image
  Глумица добива велику улогу у Риму, а упознаје и америчког новинара који пише чланак о њој.
 • Готвачка романса (2019)

  image
  Кога Карли и Џејсон се натпреваруваат на една позната готвачка емисија за можност да имаат свој ресторан, што ќе биде побитно: нивните готвачки кариери или...
 • Izvini ali ti si moja ljubav (2008)

  image
  Mayhem ensues when a 37-year-old ad executive on the rebound falls for a bubbly high school senior.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.