рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 5.56/10
(18 гласови)

СОДРЖИНА

Рејчел доцни на работа, кога случајно се среќава со странец на семафор. Наскоро, Рејчел и сите што ги сака се мета на човек кој се чувствува невидлив за светот и сака да ја научи на неколку смртоносни лекции, неговиот последен печат врз светот. Она што следи е опасна игра преку која се докажува дека никогаш не знаеш до кого возиш.

Слики

БесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесенБесен

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Трострука претња (2019)

  image
  Кќер милијардера жели убити велики криминални синдикат којег она намјерава зауставити. Скупина плаќеника ќе се супротставити тиму опасних плаќених убојица како би...
 • Сеќања убице (2022)

  image
  Алекс Луис је плаќени убица са савршеном репутацијом и прецизношќу. Када се наѓе у великој дилеми, одбиќе да заврши посао који крши његов морални кодекс, што...
 • Вучица (2019)

  image
  Цлаир је војна ветеранка чији син Цхарлие бива отет. Она, према договору, отмичарима доноси вреќу новца као откупнину за свог сина, али сусрет не протиче онако...
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.