СОДРЖИНА

Откако добива унапредување и поголема одговорност на работното место, Мелани ја зема Фиби како лична асистентка. Умна и итра, Фиби има задни мотиви за прифаќањето на должноста и мрачен план за одмазда што ја вклучува мајката на Мелани.
Откако добива унапредување и поголема одговорност на работа, Мелани (Џесика Морис) одлучува да ја најми Фиби (Ешлин Јени) како лична асистентка. Умна и итра, Фиби има задни мотиви во однос на прифаќањето на работата и мрачен план за одмазда што ја вклучува мајката на Мелани, Керол (Ди Волас).

Слики

Погрешна мајкаПогрешна мајкаПогрешна мајкаПогрешна мајкаПогрешна мајкаПогрешна мајкаПогрешна мајкаПогрешна мајкаПогрешна мајкаПогрешна мајка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хенкок (2008)

  среда
  image
  Има херои, има суперхерои, а го има и Хенкок (Вил Смит). Со голема моќ оди и голема одговорност и сите го знаат тоа, освен Хенкок. Хенкок е нестабилен,...
 • Во името на кралот (2007)

  среда
  image
  Џејсон Статам го игра Фармер, едноставен човек од Кралството Ехб, чија главна задача е да се грижи за своето семејство. Меѓутоа, кога Кралството ќе го освои...
 • Биг Кил (2019)

  среда
  image
  Новодојден од Филаделфија, двајца разбојнички коцкари во бегство и опасен свештеник ќе имаат судир со судбината во некогаш богатиот, а денес разурнат град наречен...
 • Човек-пајак: Враќање дома (2017)

  среда
  image
  Младиот Питер Паркер / Човекот-пајак (Том Холанд), кој го имаше своето сензационално деби во „Капетан Америка: Граѓанска војна, почнува да се снаоѓа во својот нов...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.