СОДРЖИНА

Хаилеyна страст су азил за животиње и псеќе забаве које организира, гдје не само да су покривени сви трошкови, него је то и прилика да нетко удоми пса. Хаилеy на једној од тих забава упозна Емилy. Њезин тата, згодни удовац Рyан, нажалост није загријан за посвајање штенца, иако га Емилy наговара да резервира псеќу забаву за њезин роѓендан. Рyан уз Хаилеy поступно поновно открива радост након губитка супруге. Њихова романса цвјета, али ускоро се наѓу на супротним странама...

Слики

Foto: RTL / © Johnson Production Group CHRIS THORN PHOTOGRAPHYFoto: RTL / © Johnson Production Group CHRIS THORN PHOTOGRAPHYFoto: RTL / © Johnson Production Group CHRIS THORN PHOTOGRAPHYFoto: RTL / © Johnson Production Group CHRIS THORN PHOTOGRAPHYFoto: RTL / © Johnson Production Group CHRIS THORN PHOTOGRAPHYFoto: RTL / © Johnson Production Group CHRIS THORN PHOTOGRAPHYFoto: RTL / © Johnson Production Group CHRIS THORN PHOTOGRAPHYFoto: RTL / © Johnson Production Group CHRIS THORN PHOTOGRAPHYFoto: RTL / © Johnson Production Group CHRIS THORN PHOTOGRAPHYРоманца у азилу за псе

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вишња на Ташмајдану (1968)

  вторник
  image
  Прича о раѓању једне љубави измеѓу двоје младих, о њеном трајању, са свим тешкоќама и лепотама које она носи са собом, о гашењу те љубави услед сукоба са...
 • Бескрајна љубов (2014)

  вторник
  image
  „Бескрајна љубов“ ја прикажува бурната романса помеѓу тинејџерите Џејд и Дејвид. Богатите родители на Џејд не одобруваат таа да започне врска со момче од...
 • Потфат и слава (2004)

  денес
  image
  Бенџамин Стид се откажал од фармерскиот живот во Вермонт и неодамна со своето семејство се преселил во градот Палмира во северниот дел на државата Њујорк....
 • Еден во милион (2001)

  денес
  image
  Александра, 35-годишна кариеристка е во шок кога Марк ќе ја остави поради својата љубовница, на денот кога одлучува да му роди бебе. Оти ќе стане слободна жена...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.