СОДРЖИНА

Лион (Стивен Дорф) и Боби (Бред Ренфро) се браќа коишто се решени да го зачуваат начинот на живот во квартот Сансет Парк во Бруклин. За нив лојалноста е сѐ, а заштитата на семејството и пријателите главен приоритет. Кога насилната банда ќе се закани да го уништи нивното маало, тие се приморани да се борат за да спречат светот што го познаваат да се претвори во свет во кој не сакаат да живеат.

Слики

Диви улициДиви улициДиви улициДиви улициДиви улициДиви улициДиви улици

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Подемот на Мрачниот витез (2012)

  image
  Кристофер Нолан се враќа за да ја заврши трилогијата за Готам, која започна со „Бетмен започнува“ и го достигна својот врв со блокбастерот од милијарда долари,...
 • Лака лова (2010)

  image
  Јуан Вестлунд је становник Стокхолма који живи двоструки живот. Ноќу илегално вози такси, како би успео да живи у богатом кварту Стокхолма и одржи илузију да је...
 • Грабнувањето на Хајнекен (2015)

  image
  Кога неколкумина криминалци, налутени на богатиот сопственик на една пиварница, одлучуваат да го киднапираат и да бараат 35 милиони холандски гулдензи, доаѓа до...
 • Терет звери (2018)

  image
  Сеан Хаггертy има само сат времена да испоручи свој илегални пакет. Један сат да увери нарко картел, плаќеног убицу и ДЕА да је све уреду. Један сат да осигура да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.