poster

Camper Stamper

Moonstalker (1989)

Режисер: Michael S. O'Rourke

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6/10
(82 гласови)

СОДРЖИНА

Први додир са Моонсталкером има обитељ која кампира у шуми. Брзински се спријатељују са старијим човјеком, који им исприча своју тужну причу о погинулом сину. Веќ исте вечери испадне да син није мртав, него га тата држи окованог ланцима у луѓачкој кошуљи...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бункер игра (2022)

  image
  Након неколико нејасних несреќа, игра улога уживо је прекинута и играчи напуштају бункер док особље остаје у бункеру да истражује нестанак Грега, генија који...
 • Историја на окултното (2020)

  image
  Во последното емитување на “60 минути до полноќ”, најгледаната новинарска емисија на телевизија, ѕвездата на ноќта е Адријан Маркато, кој ќе ги изложи врските на...
 • Април Фоол'с Даy (2008)

  image
  Радња нове верзије "Првог априла" дешава се на забави коју су за свог пријатеља приредила два тинејџера из богатих породица. Трагедија се догаѓа када један од...
 • Тоа доаѓа ноќе (2017)

  image
  Замислете го крајот на светот. Сега замислете нешто полошо. Психолошкиот хорор трилер „Тоа доаѓа во ноќта“ се фокусира на еден тинејџер додека се бори со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.