СОДРЖИНА

Горо је злочиначки ум који смишља пљачку великог тајног скровишта злата породице Росини. Меѓутим, Горо и његови плаќеници не знају да је један од Росинијих гостију високо увежбани страни тајни агент који се не бори само да спасе таоце и злато, веќ и своју угрожену породицу.

Слики

Преживети ноќПреживети ноќПреживети ноќПреживети ноќПреживети ноќПреживети ноќПреживети ноќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Елисиум (2013)

  вторник
  image
  Во 2154 година има две класи луѓе: многу богатите, кои живеат на вселенската станица Елисиум, и другите, кои живеат на пренаселената и уништена планета Земја....
 • Кингсмен: Златниот круг (2017)

  вторник
  image
  Откако е уништена базата на „Кингсмен“ и светот е во заложништво, преживеаните агенти наоѓаат пат до една сојузничка шпионска организација во САД, по име...
 • Шверцери (2012)

  вторник
  image
  Крис Фарадеј (Марк Валберг) одамна го напуштил својот живот како криминалец, но откако неговиот шура Енди (Кејлеб Ландри Џонс) оплескува една нарко-зделка за...
 • Дозвола за убиство (1989)

  вторник
  image
  Џејмс Бонд (Тимоти Далтон) станува одметник и трага по еден од најбруталните и најмоќните водачи на меѓународниот картел. По убиството на неговиот пријател, тој...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.