СОДРЖИНА

Неодамна разведениот новопечен богаташ Дени (Кевин Кориган) би бил совршен за да се испита врската помеѓу парите и среќата. Досадата на Дени се прекинува со одење во локалната теретана каде се запознава со сопственикот Тревор (Гај Пирс) и неодоливо зајадливата Кет (Коби Смалдерс). Наскоро нивните животи се испреплетуваат и професионално и лично. Ова е вистинска приказна, токму како од теретана: напната, флексибилна и моќна.

Слики

РезултатиРезултатиРезултатиРезултатиРезултатиРезултати

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Семејна свадба (2010)

  image
  Пошто се тек верени пар Лусија и Маркус врате с колеџа и превише изненада најаве планове за своје венчање, убрзо откривају да њихови очеви могу да изазову...
 • Опа! (2005)

  image
  Илјадници години на волшебниот грчки остров Патмос се разлеваат звуците на музика за танцување и смеата на нејзините жители. Но, со доаѓањето на срамежливиот...
 • Free Enterprise (1998)

  image
  Young filmmakers (Rafer Weigel, Eric McCormack) trying to hawk a movie titled "Bradykillers" about a serial killer who goes after victims Marcia, Jan, and Cindy...
 • Совршена романса (2004)

  image
  Забринута да њена ќерка Џени никада неќе преболети развод од неодговорног рокера, Тес Галагер одлучује да узме ствари у своје руке. На интернет порталу за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.