poster

Црна Удовица

Black Widow (2021)

Режисер: Cate Shortland

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 8/10

СОДРЖИНА

Скарлет Џохансон репризира улогу Наташе / Црне удовице у Марвеловом акционом спектаклу, шпијунском трилеру “ЦРНА УДОВИЦА” - првом филму четврте етапе Марвеловог филмског универзума. Флоренс Пју у филму глуми Јелену, Дејвид Харбор је Алексеј, познатији као Црвени Чувар, а Рејчел Вајс је Мелина. Редитељ филма је Кејт Шортланд а продуцент је Кевин Фајги.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вондер вуман 1984 (2020)

  денес
  image
  Судбината на светот уште еднаш е доведена до работ и само Вондервуман може да го спаси. Оваа нова приказна ја прикажува Дијана Принс како води тивок живот меѓу...
 • Смртоносна трка (2008)

  денес
  image
  Озлогласениот затворски директор го тера поранешниот затвореник Џенсен Ејмс да се натпреварува во најпопуларниот постиндустриски спорт во кој затворениците мора...
 • Род (2018)

  денес
  image
  Напети НФ трилер продуцената изузетно популарне серије „Чудније ствари“. Прича прати бившег затвореника који је у бекству од федералних власти, ванземаљских...
 • 47 ронини (2013)

  денес
  image
  Во оваа епска фантастична авантура, Кијану Ривс го игра Кај, отпадник кој му се придружува на Оиши, водачот на 47-те одметнати самураи. Тие заедно сакаат да му се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.