Слики

Катанец за болкатаКатанец за болкатаКатанец за болкатаКатанец за болкатаКатанец за болкатаКатанец за болкатаКатанец за болката

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кота 905 (1960)

  image
  1946. је година и рат у Југославији је службено готов, али тајна служба ОЗНА се још увек обрачунава с четничким бандама које врше диверзије против новог режима....
 • Оливер Шерман (2010)

  image
  Осамениот и изгубен ветеран Оливер Шерман тргнува во потрага по војникот што му го спасил животот за време на војна. Тој војник, Френклин Пејџ, кој веќе одамна...
 • Тајната на подморницата К-19 (2002)

  image
  Во 1961 година, две светски суперсили, САД и СССР, водат жестока битка во трката за вооружување. САД имаат и нуклеарни подморници во чијшто домет се Москва и...
 • Пет минута раја (1959)

  image
  Два заробљеника Немци изводе из концентрационог логора да демонтирају неексплодирану бомбу у куќи једног немачког генерала. (1959) Док раде у рушевинама, и док...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.