poster

Timeslip

Timeslip (1955)

научна фантастика | Обединетото Кралство
Режисер: Ken Hughes

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.8/10
(96 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Матрикс: Воскреснувања (2021)

  image
  За да дознае дали неговата реалност е физичка или ментална конструкција, Нео ќе мора да го следи белиот зајак уште еднаш. Тој веќе знае што треба да прави. Но она...
 • Infinity Chamber (2016)

  image
  A man trapped in an automated prison must outsmart a computer in order to escape.
 • 2001: Сулуда одисеја у свемиру (2000)

  image
  Сериф Ричард "Дик" Дикс преко случбене фреквенције почиње да прима чудне известаје у којима се каже да председника САД-а као таоца држе у тајној бази Веган на...
 • Човек од месечината (2012)

  image
  На Човекот од Месечината му е здодевно бидејќи е сам. Тој одлучува да ја посети Земјата. Еден ден се закачува на опашката на една комета и слетува на Земјата....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.