СОДРЖИНА

Кога поплава го погодува селото на Костаче во Романија, таа со себе ја носи неговата сопруга Марија и сè што тој поседува.

Слики

M-AppealM-AppealM-AppealM-Appeal

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Молчаливиот Американец (2002)

  денес
  image
  Постар британски репортер се натпреварува со млад американски доктор за наклонетоста на една убава Виетнамка.
 • 13 дана (2000)

  денес
  image
  Politički triler o najnapetijem trenutku hladnog rata – trinaestodnevnoj kubanskoj raketnoj krizi 1962. godine. 13. oktobar 1962. godine američki špijunski avioni...
 • Ѕвездата е родена (2018)

  денес
  image
  Искусниот музичар Џексон Мејн ја открива и се вљубува во надежната уметница Али. Но кога кариерата на Али почнува да се развива, нивниот однос почнува да се...
 • Иди (2017)

  денес
  image
  Еди (Шила Хенкок), 83-годишна жена, верува дека никогаш не е предоцна. Таа ја пакува старата вреќа за кампување, го остава животот зад себе и започнува голема...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.