рејтинг: 3.7/10
Оценка на корисникот: 4.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Агентот Лора Маршан е еден од најдобрите преговарачи во кризите со заложници. Сепак, нејзиниот проблем е што работи во машко-шовинистичка сфера. Кога ќе ги здружи силите со својата ќерка и кога ќе се вљуби во нејзиниот партнер, Маршан ќе навлезе во проблеми до врат.

Слики

Преговарачка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Eye for an Eye (2019)

  image
  Mario, an exemplary man, lives in a village on the Galician coast. In the old people’s home, where he works as a nurse, everyone appreciates him. When the best...
 • Часови (2013)

  image
  Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.
 • Asgjë nuk harrohet (1985)

  image
 • Mysafiri (1979)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.