СОДРЖИНА

Кетлин Кели је власница мале књижаре специјализоване за књиге за децу. Књижару је давно основала њена покојна мама. Кетлин живи са дечком, угледним новинаром Френком, али је њихова веза одавно прерасла у рутину. Њена најновија симпатија је непознати човек са интернета ког зна само по надимку. Иза надимка крије се Џо Фокс, син власника ланца књижара Фокс који једну од својих великих филијала ускоро отвара управо преко пута Кетлине књижаре. Џо и Кетлин сусреќу се у стварном животу и постају љути пословни конкуренти, не знајуќи да су се истовремено заљубили једно у друго преко интернета...

Слики

Добивте поракаДобивте поракаДобивте поракаДобивте поракаДобивте поракаДобивте поракаДобивте поракаДобивте поракаДобивте поракаДобивте поракаДобивте порака

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Спунер (2009)

  четврток
  image
  Соочен со иселувањето од куќата на родителите на неговиот 30-ти роденден, социјално чуден тип ја сретнува девојката од неговите соништа и создава свои правила за...
 • Љубов и пријателство (2016)

  четврток
  image
  Филмот се одвива во 1790-тите и во него се работи за убавата млада вдовица леди Сузан Вернон, која дошла во Черчил, на имотот на роднините, каде што е решена да...
 • Мрачни сенки (2012)

  четврток
  image
  Откако од страна на една отфрлена љубовница е претворен во вампир, Барнаба Колинс е закопан два века, сѐ додека не се буди во променет свет во 1972 година,...
 • Илјада зборови (2012)

  четврток
  image
  Еди Марфи е Џек Мекал, зборлест книжевен агент, кој може да склучи секаква зделка, кога било, на каков било начин. Но, по средбата со еден духовен гуру, неговиот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.