СОДРЖИНА

Софи е уморна од брзиот градски ритам и одлучува да се опушти, па затоа патува во крајбрежно гратче и отседнува во локалниот пансион кој го води самохраниот татко Мајкл. Наскоро, со помош на ќерката на Мајкл, Софи и Мајкл се зближуваат, а Софи ќе мора да одлучи дали се ќе се врати во градот или ќе го следи своето срце.

Слики

Романтичен одмор

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Љубав и Сунашце (2019)

  денес
  image
  Искре фрцају на све стране након што се војник Јаке врати по својег пса којег је чувала несретно заљубљена Аллy.
 • Шанса за љубов (2009)

  денес
  image
  После повторната средба со Кристина, ќерката што пред осумнаесет години ја дала на посвојување, Пејтон Макгрудер се уште ги учи основите на родителството. Во исто...
 • Повратак куќи (2019)

  денес
  image
  Аббy је задовољна што у Новој Енглеској снима интернетску серију све док се не врати куќи у Тексас, гдје сусреќе бившу љубав.
 • Комшија (2017)

  денес
  image
  Џек живи у Катеру, у држави Мисисипи, са својом девојком Роузи. Имају комшију Троја који је необично језив. Једног дана Роузи гледа кроз телескоп из њиховог...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.