СОДРЖИНА

Сузан Сарандон игра смртно болна мајка која мора да се помири дека новата жена во животот на нејзиниот поранешен сопруг ќе им биде маќеа на нејзините деца. Исто во главните улоги: Џулија Робертс.

Слики

МаќеаМаќеаМаќеаМаќеаМаќеаМаќеаМаќеаМаќеаМаќеа

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Екскурзијата со тато (2016)

  денес
  image
  Со „Прашката пролет“ во 1968 г. како заднина, двајца германски браќа и нивниот татко одат на пат од Романија до Источна Германија заради хируршка интервенција....
 • Мажот на куќата (2005)

  денес
  image
  Во оваа комедија, Томи Ли Џонс е тексашки ренџер кој се вика Роланд Шарп, ангажиран да го заштити единствениот сведок на убиство на важна личност во гонењето на...
 • Професори дилери (2019)

  денес
  image
  Drugari sa fakulteta i uvek spremni, Pedro, Arutro i Elihio, su trojica univerzitetskih profesora koje je ekonomska kriza ostavila bez posla. Umorni i bez...
 • Правилото на Џорџа (2007)

  денес
  image
  Млада проблематична жена ја праќаат да живее кај баба ѝ преку лето. Таа крие тајна која би можела да го раздвои нејзиното семејство.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.