poster

Браќа на ивици

Phantom Halo (2014)

Режисер: Antonia Bogdanovich

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 5.5/10
(2 гласови)

Содржина

Двојица браќе, Самуел и Бецкетт, ситни су криминалци који једва састављају крај са крајем, а оно мало новца што зараде њихов отац пропије и прокоцка. Одлучују се на пљачку, али по коју цену?

Слики

Браќа на ивициБраќа на ивици

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Најбараниот човек (2014)

  image
  Млад Чеченец и посветен муслиман пристигнува во Хамбург и предизвикува сомнеж во германската шпионска заедница поради можна поврзаност со исламските милитанти....
 • Докови Њујорка (1949)

  image
  Јул Бринер плени са платна у његовој првој главној улози у којој тумачи лик гангстера џентлмена Пола Викола. Викола води јахт клуб као параван за операцију шверца...
 • Животот на Дејвид Гејл (2003)

  image
  Дејвид Гејл (К. Спејси) е популарен универзитетски професор и активист против смртната казна. Наеднаш се наоѓа под обвинение за силување и убиство на сопствената...
 • Беспрекорно (2007)

  image
  Волт Кунц, војни ветеран, бивши полицајац и радник обезбеѓења у пензији доживео је неколико тешких можданих удара. Некада оличење правог мушкарца, сада једва може...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.