poster

Мистериите на Хроникл: Смрт во лозјето

The Chronicle Mysteries: Vines That Bind (2019)

Режисер: David Weaver

рејтинг: 6.9/10
Оценка на корисникот: 8/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Следната едиција на крими подкастот на Алекс Мекферсон ги води неа и колегите од Хроникл во блискиот Меклин, каде што истражуваат смрт којашто полицијата ја смета за незгода. Дали Алекс ќе докаже дека тоа е убиство?
Следната едиција на крими подкастот на Алекс Мекферсон ги води неа и вработените во Хроникл во блискиот Меклин, каде што истражуваат смрт којашто локалната полицијата ја смета за незгода. Пред Алекс да успее да докаже дека се работи за убиство, застрелан е и друг член на семејството. Таа и нејзините колеги наскоро собираат голем број осомничени, од кои сите имале мотив или можност да ги извршат злосторствата. Играат Алисон Свини и Бенџамин Ајрес.

Слики

Мистериите на Хроникл: Смрт во лозјетоМистериите на Хроникл: Смрт во лозјетоМистериите на Хроникл: Смрт во лозјетоМистериите на Хроникл: Смрт во лозјетоМистериите на Хроникл: Смрт во лозјетоМистериите на Хроникл: Смрт во лозјетоМистериите на Хроникл: Смрт во лозјето

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кум 2 (1974)

  понеделник
  image
  Продолжението на сагата за семејството Корлеоне го прикажува животот на младиот Вито во Сицилија и во Њујорк во 1910-тите, а го следи и Мајкл во 1950-тите додека...
 • Сушата (2020)

  понеделник
  image
  Сојузниот агент Арон Фолк се враќа во родниот град по 20 години за да присуствува на погреб на пријател кој наводно ја убил жена му и детето пред да се самоубие....
 • Ѓавол во син фустан (1995)

  понеделник
  image
  Афроамериканец е најмен да најде жена и се сплеткува во полициски скандал кој вклучува убиства.
 • Божје дете (2013)

  понеделник
  image
  Потресна прича о Лестеру Баларду из руралног дела Тенесија, чија је одлучност да се клони друштва почетком 1960-их резултирала његовом трансформацијом у анималног...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.