poster

The French Dispatch

The French Dispatch (2020)

комедија, драма, романса | Германија, САД
Режисер: Wes Anderson

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Романса у Малој Италији (2018)

  денес
  image
  Након повратка куќи, Ники Анѓоли (Робертс) открива да се у кварту у којем је одрасла мало тога променило. Ипак, на том истом месту на којем време као да је стало,...
 • Слаткиот дом Алабама (2002)

  денес
  image
  Една њујоршка модна дизајнерка (Рис Витерспун) се свршува со најпосакуваниот ерген во градот. Но, нејзиното минато содржи многу тајни, вклучувајќи и сопруг...
 • Те сакам, човеку (2009)

  денес
  image
  Женидбата со Зои, атрактивна бринета, би требало да го направи агентот за недвижнини од Лос Анџелес, Петер Клејвен најсреќниот маж во светот... Во „Те сакам,...
 • Надежна млада актерка (2000)

  денес
  image
  Ивон Ранс е елегантен господин во средни години со совршен стил. Тој е создаден да биде фризер и во својата родна Бретања ги освојува срцата на постарите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.