poster

Тхе Френцх Диспатцх оф тхе Либертy, Кансас Евенинг Сун

The French Dispatch (2021)

Режисер: Wes Anderson
Tring Super | 19.5.23 | 15:50


рејтинг: 7.1/10
Оценка на корисникот: 3/10
(9 гласови)

Слики

Тхе Френцх Диспатцх оф тхе Либертy, Кансас Евенинг СунТхе Френцх Диспатцх оф тхе Либертy, Кансас Евенинг СунТхе Френцх Диспатцх оф тхе Либертy, Кансас Евенинг СунТхе Френцх Диспатцх оф тхе Либертy, Кансас Евенинг СунТхе Френцх Диспатцх оф тхе Либертy, Кансас Евенинг СунТхе Френцх Диспатцх оф тхе Либертy, Кансас Евенинг СунТхе Френцх Диспатцх оф тхе Либертy, Кансас Евенинг СунТхе Френцх Диспатцх оф тхе Либертy, Кансас Евенинг СунТхе Френцх Диспатцх оф тхе Либертy, Кансас Евенинг Сун

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Челични магнолии (1989)

  image
  Драмата норминирана за Оскар раскажува приказна за круг блиски пријатели чии животи се испреплетуваат. Во главните улоги: Џулија Робертс, Доли Партон и Сели Филд.
 • Zum Glück gibt's Schreiner (2020)

  image
  The young lawyer Katharina from rural Kleinpenning has achieved something on her own in Munich. Only the relationship life can be optimized, because the...
 • Фатален изглед (2020)

  image
  Приказна за тинејџер кој се носи со мааните и предностите на својата смртоносна привлечност.
 • Некоја друга љубов (2000)

  image
  Аби, уморна од неуспешни врски, една вечер води љубов со својот геј пријател; се договараат да го одгледаат заедно бебето.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.