СОДРЖИНА

The 'Legend of Secret Pass' takes place in the mountains of the South West and involves Thunderbirds of Indian mythology and an animal refuge of mystical proportions. An unlikely troop of animals and humans are caught up in a clash of ageless magic. In this moment of crisis, the barest chance to avoid cataclysm falls into the hands of an Indian boy, Manu.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Далеку (2019)

  денес
  image
  По мистериозен авионски пад, младо момче патува преку егзотичен остров на мотор, обидувајќи се да избега од мрачен дух и да се врати дома. Патем создава серија...
 • Среќен змеј (2009)

  Утре
  image
  Млад кинески змеј поради лошо однесување добива казна од боговите: прогонување на Земјата во вид на обичен смртник. Мора да премости чудна земја додека злобните...
 • Пиколо и Саксо (2006)

  Утре
  image
  Група на дувачки и жичени инструменти се собира за да формираат голем симфониски оркестар, а потоа застанува пред мисија да се најде злобниот лекар кој украл...
 • Скуби Ду! (2020)

  Утре
  image
  Скуби и групата се соочуваат со најголемата мистерија досега: заговор да се пушти кучето дух Кербер во светот. Додека брзаат да ја спречат ова “кучекалипса“, тие...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.