рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 6.1/10
(18 гласови)

СОДРЖИНА

Филм је заснован на првом роману серијала "Краљевско венчање" награѓиване ауторке Рејчел Хаук. Сузана Труит никада није сањала о великој љубави или да ќе постати принцеза како би се удала за човека којег воли веќ 12 година.

Слики

Си беше еден принц

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пред да се разделиме (2014)

  image
  Кога случајната средба на двајца непознати во Њујорк се претвора во нешто посебно... Музичарот Ник (Еванс), на главната железничка станица во Њујорк ја запознава...
 • Мадам (2017)

  image
  Француска комедија според приказната на Аманда Стерс. За да си го подобрат бракот, богатиот американски пар Ен и Боб се селат во романтичниот Париз. Подготвувајќи...
 • Романса од роман (2011)

  image
  Новелист во обид Нејт Шеферд и убавата Џени Спаркс се среќаваат во луксузен ресторан во Њујорк, секој излегувајќи од комично кошмарна врска. Нивната случајна...
 • Њујорк, те сакам (2008)

  image
  Антологиски филм кој спојува неколку љубовни приказни сместени во еден од омилените градови во светот, Њујорк. Меѓу главните актери се Шаја Лабеф, Бредли Купер и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.