СОДРЖИНА

In a world where people with "special" abilities are living in poverty, Conner Reed (Robbie Amell) is a powerful young man who is struggling to pay for his ailing mother's medical treatment. To earn money, he joins a lucrative criminal world led by Garrett (Stephen Amell), who works for a drug lord (Greg Bryk).

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Господар на злосторството (2013)

  вторник
  image
  Шефот на подземјето Томас Даглас (С. Сегал) создал сопствена криминална империја. Но, криминалниот живот веќе не го инстересира, па размислува да се повлече....
 • Gospodarot na prstenite: Druzhinata na prstenot (2001)

  денес
  image
  Во првиот дел од епското ремек-дело на Џ.Р.Р. Толкин, „Господар на прстените“, срамежливиот млад хобит по име Фродо Багинс наследува едноставен златен прстен. Тој...
 • Бесен (2020)

  денес
  image
  Рејчел доцни на работа, кога случајно се среќава со странец на семафор. Наскоро, Рејчел и сите што ги сака се мета на човек кој се чувствува невидлив за светот и...
 • Човекот што знаеше премалку (1997)

  денес
  image
  Човек кој е осомничен дека е шпион мора да сопре заговор за убивање на меѓународни водачи на банкет.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.