СОДРЖИНА

Кога младиот брачен пар (Мајкл Или и Меган Гуд) ја купуваат својата куќа од соништата во Напа Вели, тие мислат дека го нашле својот совршен дом за да преземат нови чекор како семејство. Но кога чудно приврзаниот продавач (Денис Квејд) продолжува да им се инфилтрира во животите, тие почнуваат да се сомневаат дека тој има скриени мотиви зад брзата продажба.

Слики

НатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапник

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Земља странаца (2015)

  image
  Породица Паркер досељава се у аутралијски пустињски град Нетгари, који се налази далеко од других урбаних центара. Супружници Кетрин и Метју падају у очај када...
 • Другиот човек (2008)

  image
  Инженерот Питер (Лиам Нисон) е оженет со дизајнерката на чевли Лиза (Лора Лини). И двајцата се успешни и среќни на прв поглед, но наскоро сѐ се врти наопаку....
 • Док звијери спавају (2014)

  image
  Аутсајдер у малој обалној заједници, 19-годишња Марие живи сама с родитељима. Нема никога коме би се могла повјерити, осим Даниела, младиќа хипнотизираног њезином...
 • Се води како исчезнат (2011)

  image
  Сопругот на Трисиа, Даниел е исчезнат седум години. Нејзината помлада сестра Кали доаѓа да живее со нив како притисокот преовладува за конечно да го прогласи...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.