СОДРЖИНА

Кога младиот брачен пар (Мајкл Или и Меган Гуд) ја купуваат својата куќа од соништата во Напа Вели, тие мислат дека го нашле својот совршен дом за да преземат нови чекор како семејство. Но кога чудно приврзаниот продавач (Денис Квејд) продолжува да им се инфилтрира во животите, тие почнуваат да се сомневаат дека тој има скриени мотиви зад брзата продажба.

Слики

НатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапникНатрапник

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ѓавоље створење (1943)

  image
  Прича о браќи близанаца доктора, и када један убије другог, који се враќа из мртвих као вампир, уз помоќ свога помоќника...
 • Одјеци у тами (1999)

  image
  Том (Кевин Бацон) је обичан дечко, ожењен, очекује дете, а дружи се са својим старим пријатељима из суседства. На забави, жена његовог брата га хипнотише и он...
 • Деветтата порта (1999)

  image
  Мистериозни човек унајмљује Корса, трагача за ретким књигама, да пронаѓе преостала два примерка књиге Девет капија краљевства сенки. Примерци потичу из...
 • Дух (2001)

  image
  Од неодамна ожалостен татко ја води својата ќерка во нов град, но за брзо време сфаќа дека нивната нова куќа, од Викторијанскиот период, е проклета.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.