рејтинг: 1.8/10
Оценка на корисникот: 1/10

СОДРЖИНА

Тијеком интергалактичког сукоба, жена мијења страну те се бори на страни побуњеника против сила репресије које предводи њезин отац.

Слики

Звјездана битка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Клара (2018)

  image
  Исак е астроном обземен од потрагата по живот во вселената. Откако ќе ја сретне Клара, уметница што ја споделува неговата фасцинација со вселената, нивната...
 • Оги (2019)

  image
  Након што је приморан да превремено оде у пензију, његов однос са женом и ќерком бива угрожен када се заљуби у своју виртуелну партнерку…
 • Небески тркачи (2009)

  image
  Teenage brothers Tyler and Nick discover a crashed UFO and hide it, but exposure to the spacecraft causes Tyler to gain superpowers. When an argument drives the...
 • Сиви облаци (2010)

  image
  Стари пријатели од колеџ се собираат како би се присетиле на старите денови и изнајмуваат колиба во шумата. Кога сонцето ќе зајде после првиот ден во колибата,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.