СОДРЖИНА

Агент Аугуст Гибонс од затвор го извлекува бившиот маринец Даријус Стоунд, новиот агент во програмот хХх, за патување во Вашингтон, каде ќе мора да влезе во траг на група разузнавачки војници на војската на САД, кои се подготвуваат за државен удар и убиство на претседателот. Групата ја предводи министерот за одбрана, лично, бивши одликуваниот генерал Џорџ Декерт, одамнешниот претпоставен на Стоун, против кого некогаш кревал врева. Новиот агент на хХх мора да ги открие бунтовниците во внатрешноста на владата. Тој е единствената шанса за спречување на првиот државен удар во историјата на Америка.

Слики

Xxx 2 - The State Of The UnionXxx 2 - The State Of The UnionXxx 2 - The State Of The UnionXxx 2 - The State Of The UnionXxx 2 - The State Of The UnionXxx 2 - The State Of The UnionXxx 2 - The State Of The UnionXxx 2 - The State Of The UnionXxx 2 - The State Of The Union

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Крал на борците (2010)

  четврток
  image
  Изворна акција полна со улични борби. Проблематично момче од поправен дом добива нова шанса да живее во нормален дом, со нормално семејство, но таткото посвојувач...
 • Случаен шпион (2001)

  четврток
  image
  Во шопинг центар во Хонг Конг, Бак Јуен спасува плен на крадци со помош на интуицијата. Завршува во Истанбул преку Јужна Кореја и случајно станува шпион. За...
 • Аеронаути (2019)

  четврток
  image
  Филм је заснован на истинитој причи о двоје авантуриста у другој половини 19. века, о пилоту Амелији Врен и научнику Џејмсу Глејшеру који су водили епску борбу за...
 • Двострука обмана (1997)

  четврток
  image
  Антитерористички оперативац Џек Кин промашује своју мету Ставроса у својој финалној мисији... Одатле он је послат у “Колонију”, место на које се шаљу они који су...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.