СОДРЖИНА

Њујоршки криминалац који се бави прањем новца, по имену Мо Дајмонд очајнички тражи одговоре након што се пробудио без сеќања, са милионима украденог новаца и дроге, и лудом екипом прљавих полицајаца који га лове…

Слики

КилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерманКилерман

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кодекс убице (2018)

  image
  Детектив почетник покушава да реши свој први случај док бива посматран од стране мистериозног убице.
 • Адреналин (2006)

  image
  Шев Челиос (Џејсон Статам) ќе го започне своето утро со неочекуван повик за будење. Уморен, практично неспособен да се движи и со срце кое едвај чука, го слуша...
 • Блиц (2011)

  image
  Детективот Том Брант добива задача да го спречи серискиот убиец, којшто убива само полицајци. Блиц е убиец што немилосрдно убива цајкани, а што е најлошо, остава...
 • Бегство (2013)

  image
  Очајнички обидувајќи се да го спаси животот на својата киднапирана сопруга, еден поранешен возач на тркачки коли (Итан Хок) управува со една брза кола и ги носи...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.