СОДРЖИНА

Серијата филмови „Крајно одредиште“ го добива и четвртото издание, предводено од продукцискиот тим зад вториот филм – режисерот Дејвид Р. Елис и сценаристот Ерик Брес.
Приказната се одвива околу еден тинејџер што го избегнува патувањето до смртта на една автомобилска трка, но дознава дека смртта си има начин да ги израмни сметките. Шантел Вансантен, Боби Кампо и Хејли Веб ги играат главните улоги во ова продолжение. Почивај во парчиња! Ако некако успеете да ја измамите смртта, бидете сигурни дека смртта ќе ве демне додека не заврши сѐ. Овојпат, Ник О’Бенон (Боби Кампо) има претчувство за смртоносната автомобилска трка што му го спасува животот, а и животите на неколку среќници (или несреќници) околу него. Но, смртта не прифаќа „не“ како одговор. А, визиите се сѐ пострашни како што преживеаните почнуваат да умираат еден по еден, на сѐ погадни начини. Сега, Ник мора да најде начин да ја измами смртта еднаш и засекогаш, пред да стигне и тој до Крајното одредиште. Претходните три филма, заедно, заработија повеќе од 150 милиони долари, а овој трилер е снимен во 3Д од истиот тим на сценаристи, режисери и продуценти како и вториот филм. Држете се. Уште не е готово!

Слики

Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4Крајно одредиште 4

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шерлок Холмс (2009)

  сабота
  image
  Познатиот детектив на Сер Артур Конан Дојл, добива нов лик во адаптацијата на стрипот на Лајонел Виграм, од сценаристот/режисерот Гај Ричи, каде играат Роберт...
 • Транспортер: Наслеѓе (2015)

  сабота
  image
  У круговима криминалног поsемља Француске ривијере познат као најбољи возач чије услуге новац може да купи, Френк Мартин (Ед Скреин) гарантује доставу сваког...
 • Wickie auf großer Fahrt (2011)

  сабота
  image
  Viking village Flake's chief Halvar orders clever, tiny son Wickie to rob a knights convoy. The warriors have to take over but fail to see Wicki being abducted...
 • Стрелец (2021)

  сабота
  image
  Ранчер на границата на Аризона се обидува да заштити младо момче од Мексико кое бега од мексиканскиот картел и платениците кои го бркаат во САД.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.