Оценка на корисникот: 8.4/10
(295 гласови)

СОДРЖИНА

Several young girls were killed. Policeman Matthaei travels to the region where it happened and searches a child that looks similar to the ones that were murdered. He finds one and stays with her and her mother, not telling them that he is waiting for the killer to start his bloody work one more time ...

Слики

It Happened in Broad DaylightIt Happened in Broad DaylightIt Happened in Broad DaylightIt Happened in Broad DaylightIt Happened in Broad DaylightIt Happened in Broad DaylightIt Happened in Broad DaylightIt Happened in Broad DaylightIt Happened in Broad DaylightIt Happened in Broad Daylight

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Коцкар (2014)

  image
  Џим Бенет (Марк Валберг) сака да презема ризици. Бенет е професор по англиски и коцкар што сака да ризикува, па прави ризичен облог кога позајмува од еден...
 • Грабната среде бел ден (2009)

  image
  Вистинска и инспиративна приказна за киднапирана тинејџерка која преживува манипулирајќи со нејзиниот грабнувач и успева да се ослободи по шестдневниот пекол.
 • Значка на честа (2015)

  image
  Двајца детективи за наркотици се под истрага откако едно дете е убиено за време на насилно запленување дрога…
 • Чиста формалност (1994)

  image
  У овом мрачном, кафкијанском криминалистичком трилеру, Жерар Депардје глуми Онофа, чувеног писца који у последње време живи повучено и не објављује ништа. Једне...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.