СОДРЖИНА

Реј, елитен војник кој бил убиен во битка, е вратен во живот со напредна технологија што му дава моќ на натчовечка сила и брзо лекување. Тој бега од создавачите и им се одмаздува на оние што го предале.
Заснован врз стрипот бестселер, Вин Дизел е во главната улога како Реј Гарисон, војник неодамна убиен во акција и оживеан како суперхеројот Бладшот од РСТ корпорација. Со војска од нанотехнологија во неговите вени, тој е незапирлива сила – посилен од кога било и инстантно се лекува. Но за да го контролира неговото тело, компанијата манипулира со неговиот ум и сеќавањата. Сега Реј не знае што е вистина а што не – но тој е на мисија да дознае.

Слики

БладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшотБладшот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Железен човек 2 (2010)

  image
  Сега, откако е откриена неговата тајна, животот на Тони Старк е понапнат од било кога. Секој ја сака технологијата на Железниот човек, заради моќ или заради...
 • Заборав (2013)

  image
  Џек е осамен мајстор на пустата и речиси уништена Земја од иднината. Кога спасува една убава туѓинка од едно срушено вселенско летало, нејзиното пристигнување...
 • Пљачкаши изгубљеног блага (2008)

  image
  Година је 2048. Због глобалног загревања веќи део планете Земље је под водом. Џон Кјубиак и његови синови Џек и Томас покушавају да спасу благо из потопљених...
 • Борба за планетата земја: Сага за 3000 г. (2000)

  image
  Откако стануваат робови и речиси биваат истребени од вонземјани во 3000 година, луѓето почнуваат се борат.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.