рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 7.17/10
(6 гласови)

СОДРЖИНА

Свако вече пре одласка у кревет разведени Џиби прича приче својој сестричини и тако заједно путују у далеке светове. Све док једном далеки свет не доѓе код њих.

Слики

Заборављени принцЗаборављени принцЗаборављени принцЗаборављени принцЗаборављени принцЗаборављени принц

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Камелот: Прво поглавље (2021)

  понеделник
  image
  Прошло је десет година откако је Артур абдицирао и нестао након што га је предао свом бившем пријатељу Ланселоту, који је од тада успоставио страшну владавину над...
 • Временски гусари (2020)

  понеделник
  image
  Када муња удари у украдени научни брод у током бекства, он нестане заједно с посадом и њиховом драгоценом мапом блага која је била на броду. Гурнути у вортекс,...
 • Банда на сасквочите (2006)

  понеделник
  image
  Тројца пријатели фасцинирани од светот на фантазијата се упатуваат во шумата, каде што наоѓаат доста необични траги од големи стапала. За нив тоа е непобитен...
 • Огледалце огледалце (2012)

  понеделник
  image
  Откако саканиот крал ќе ги напушти, неговата безмилосна сопруга ја презема контролата над кралството и нејзината прекрасна 18-годишна поќерка Снежана, која ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.