poster

Ружни снови

Bad Dreams (1988)

Режисер: Andrew Fleming

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.5/10
(102 гласови)

СОДРЖИНА

Након што је била у коми тринаест година, пробудила се у психијатрији, не сеќајуќи се инцидента. Психијатар јој покушава помоќи да се сети, али она почиње да виѓа воѓу култа како с њом разговара из гроба, а остали чланови њене терапијске групе почињу извршавати самоубиство око ње. Да ли је то самоубиство?

Слики

Ружни сновиРужни сновиРужни сновиРужни сновиРужни сновиРужни снови

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Уклета куќа (2020)

  image
  Два пара заједно изнајме луксузну, пресавршену да би била истинита, куќу на 'Аирбнб'-у, да би затим открили како их власник потајно шпијунира. После дуго времена,...
 • Кога ќе се јави непознат (2006)

  image
  Додека чува дете, средношколка ја тероризира странец кој постојано ѝ се јавува. Полицијата ја известува дека повиците доаѓаат однатре, од куќата.
 • Кендимен (2021)

  image
  Откога жителите се сеќаваат, станбената населба Кабрини-Грин во Чикаго е тероризирана од приказна за натприроден убиец со кука наместо рака, лесно повикуван од...
 • Ѓаво је под земљом (2021)

  image
  Постоји место где поsемни рудници горе деценијама. Филм прати тим истраживача који жели да сазна како је пожар почео и шта је тачно довело до тога да рудари и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.