СОДРЖИНА

Амерички глумац Чедвик Боусмен, најпознатији по улогама у блокбастерима Авангерс и Блацк Пантхер, у овом напетом трилеру глуми полицајца који трага за убицама својих колега. Редитељ филма је Брајан Кирк, најпознатији по серијалу Гаме оф Тхронес.

Слики

21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост21 Мост

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шакал (1997)

  image
  Руски мафијаш прогласил отворен лов по повод убиството на братот во московски ноќен клуб. Го најмува шакалот, суров убиец кој никој никогаш не го видел, за да го...
 • Казнувачот (2004)

  image
  Специјалниот агент Френк Касл имаше сѐ: Убаво семејство, одличен живот и авантуристичка работа. Но, кога еден немилосрден криминалец и неговите соработници ќе му...
 • Предавник (2008)

  image
  Кога агентот на ФБИ, Рој Клејтон, чија истрага води до опасна меѓународна завера, сите траги се чини дека водат кон поранешниот службеник за Специјални операции...
 • Гневен човек (2004)

  image
  Поранешниот оперативец на ЦИА, Џон Криси, повторно живнува кога пријателот Рејбурн му наоѓа работа како телохранител на 9-годишната Пита Рамос. Кога ќе ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.