poster

Small Apartments

Small Apartments (2012)

Режисер: Jonas Åkerlund

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 4/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лажни пријатели (2009)

  image
  Откако група пријатели ќе посведочат грозоморен злочин, се прашуваат како тоа тие биле толку среќни и побегнале неповредени, додека еден од пријателите не...
 • Болничарката Бети (2000)

  image
  Комедија за една вдовица, која ја глуми Рене Зелвигер, опседната со една ѕвезда од ТВ спануца. Овој филм освои главна награда на Канскиот филмски фестивал.
 • Војводе (2007)

  image
  Филм се бави проблемима особа чија је каријера на измаку и генерално приказује на шта су све људи спремни када се наѓу на самом дну...
 • Довиѓења, тамо горе (2017)

  image
  У новембру 1919. двојица преживелих из ровова смишљају шему са споменицима ветеранима. Један је изузетни дизајнер, а други скромни рачуновоѓа. У Француској...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.