рејтинг: 4.5/10
Оценка на корисникот: 8.4/10
(5 гласови)

Содржина

Жена која ради као путописац изненаѓена је када је послата у свој родни град, који је напустила пре много година због сломљеног срца. Стигавши у град, упознаје новог мушкарца и среќе свог бившег момка.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Опојни мирис љубави (2022)

  image
  По студирањето во Париз, Розали ја напушта Франција и се враќа во својот мал град. Таа се обидува да изнајми продавница каде што ќе ги продава сопствените...
 • Градски фраер (2012)

  image
  Аманда живее со Чарлс. Таа е успешна менаџерка на висока позиција, а тој банкар. Аманда сфаќа дека е крајно време да има дете, па го тера Чарлс да спие со неа...
 • Мора да кажам да? (2017)

  image
  Џесика тукушто ја завршила последната книга за издавачката фирма на своето поранешно момче Мајк и се надева дека ќе премине во конкурентската издавачка куќа, но...
 • Лето во лозјето (2017)

  image
  По почетните кавги, Френки и Нејт сега се заедно, како двојка ја водат винаријата и се подготвуваат за локалниот натпревар. Во заедничката желба да успеат, Френки...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.