СОДРЖИНА

По доласку у католички интернат, Горан се наѓе под притиском да се приклони инстант религији која се тамо намеќе. Чврстог става да вера не сме бити присилна, он пружа отпор својој околини, чак и када се сви окрену против њега.

Слики

ГласГлас

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Pesha e kohës (1988)

  image
 • Mësonjëtorja (1980)

  image
 • Rrugë të bardha (1974)

  image
 • Kur zbardhi një ditë (1971)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.