СОДРЖИНА

На самохраниот татко Бен му треба помош за да го чува божиќниот подарок во тајност од ќерка му, а тој подарок е преслатко кученце! Кога ќе ја запознае самохраната мајка Лорен, ѝ ја покажува важноста на семејството и поминувањето време со луѓето што ги сакате.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шлампави мужеви (2005)

  image
  Возач њујоршког градског аутобуса Ралпх Крамден (Цедриц Тхе Ентертаинер) и његова пргава супруга Алице (Габриелле Унион) тешко спајају крај с крајем, иако се...
 • Важна ноќ (1996)

  image
  Примо и Секондо се двајца браќа кои емигрирале од Италија за да отворат автентичен италијански ресторан во Америка. Примо е надарен готвач и брилијантен...
 • Авторот на писмаа (2011)

  image
  Меги е млада девојка, еден ден добива инспиративно писмо. Се чини дека авторот ја познава подобро, одошто таа самата себе. Таа отсекогаш имала претчувство дека не...
 • Telefoni i një mëngjesi (1987)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.