рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 7/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Романтичниот хотел на Мик и Оливија станал познато свадбено одредиште. Работите стануваат хаотични кога невестата пристигнува порано и има сѐ поголем список на барања. Во целиот тој хаос, ќерката на Оливија и нејзиното момче прават изненадувачка посета и објавуваат дека ќе се земат.

Слики

Свадбен марш 4: Нешто старо, нешто новоСвадбен марш 4: Нешто старо, нешто новоСвадбен марш 4: Нешто старо, нешто новоСвадбен марш 4: Нешто старо, нешто новоСвадбен марш 4: Нешто старо, нешто новоСвадбен марш 4: Нешто старо, нешто новоСвадбен марш 4: Нешто старо, нешто новоСвадбен марш 4: Нешто старо, нешто ново

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Трите девојки (2022)

  image
  Оваа драма за полнолетство се фокусира на Мими, Ема и Ронко, девојки на врвот на женственоста, кои се обидуваат да ги исцртаат сопствените контури. Во три...
 • Љубавни тонови (2019)

  image
  Маггие ради на вјенчању као фотографкиња те наилази на бившу љубав. Њихов је однос напет све док се не сјете како добро пјевају заједно.
 • Бескрајно вљубени (2019)

  image
  Бруклин води фирму за упознавање, али јој је посао на ивици пропасти. Добија прилику да се појави у часопису, меѓутим писца чланка о њено бизнису, мора да упзна...
 • Мора да кажам да? (2017)

  image
  Џесика тукушто ја завршила последната книга за издавачката фирма на своето поранешно момче Мајк и се надева дека ќе премине во конкурентската издавачка куќа, но...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.