poster

Заљубљена у Риму

Rome in Love (2019)

Режисер: Eric Bross

рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 10/10

Слики

Заљубљена у Риму

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Магична нараквица (2020)

  image
  Холи, дизајнерка на накит, наоѓа загубена магична белезица и се здружува со истражувачкиот новинар Грег надевајќи се дека ќе го најде сопственикот и ќе ја врати...
 • 10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме (2020)

  image
  Кога Ебигејл, самохрана мајка на две деца, забременува после една ноќ помината на Бен, овој необичен пар ќе се обиде да се избори со новонастанатата ситуација.
 • Смрзнати во љубов (2018)

  image
  Мери е сопственичка на мала, шармантна книжарница, но не ѝ оди баш најдобро. Адам е хокеар, кој поради кавги на теренот е суспендиран на неодреден период. Мери...
 • Готвачка романса (2019)

  image
  Кога Карли и Џејсон се натпреваруваат на една позната готвачка емисија за можност да имаат свој ресторан, што ќе биде побитно: нивните готвачки кариери или...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.