poster

Скидоо

Skidoo (1968)

Режисер: Otto Preminger

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 5.7/10
(93 гласови)

Слики

Скидоо

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Il 7 e l'8 (2007)

  image
  6th January 1975, in an infant nursery in Palermo (Italy), for a mysterious reason, a male nurse exchanges the labels of baby number 7 and 8. Thirty-one years...
 • Полубраќа (2008)

  image
  Двајца безцелни средовечни губитници кои живеат со родителите, се принудени да станат цимери кога нивните родители стапуваат во брак.
 • Лажно киднапирање (2017)

  image
  Непознати гитариста, који је свирао за највеќе италијанске звезде, одлучује да нестане како би стекао славу.
 • Одмор на море (2011)

  image
  Конечно, викенд е и сите одат на море. Двајца пензнионери патуваат до куќата на море, и по пат сретнуваат двајца панкери кои живеат во куќа која тоне во песокот....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.