poster

Заувек моја

Forever Mine (1999)

трилер, романса, криминалистички, драма | Обединетото Кралство, Канада, САД
Режисер: Paul Schrader

рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 10/10

Слики

Заувек мојаЗаувек моја

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Магична нараквица (2020)

  денес
  image
  Холи, дизајнерка на накит, наоѓа загубена магична белезица и се здружува со истражувачкиот новинар Грег надевајќи се дека ќе го најде сопственикот и ќе ја врати...
 • Бескрајно вљубени (2019)

  денес
  image
  Бруклин води фирму за упознавање, али јој је посао на ивици пропасти. Добија прилику да се појави у часопису, меѓутим писца чланка о њено бизнису, мора да упзна...
 • Пета категорија (2014)

  денес
  image
  Обитељ се бори с посљедицама урагана Катрина, но идуќа је олуја све ближе, па морају удружити снаге.
 • Монти Волш (2003)

  денес
  image
  Добитникот на Еми и Златен глобус, Том Селек, е главниот актер во оваа живописна сага за последните денови на Дивиот Запад. Сместен пред самиот крај на 19. век,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.