рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 8.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

У жељи да по сваку цену сниме филм, два младиќа, неуротични, али талентовани редитељ Баги, и његов пријатељ и продуцент Џо, одлучују да оду у Лондон и продају свој сценарио за који верују да ќе донети успех. Меѓутим, наилазе на затворена врата све док не сретну једнако очајног продуцента који је спреман да им да новац, али под два услова. Да мало прилагоде свој сценарио, и да у главној улози наступи водеќа светска порно звезда, Кенди Фајвејс. Момци сада само треба да је наговоре да наступи, а затим да у родитељској куќи сниме порно филм који би требало да буде и њихов дипломски рад…

Слики

Желим КендиЖелим КендиЖелим КендиЖелим КендиЖелим КендиЖелим Кенди

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Самохран родител: На море (2012)

  понеделник
  image
  Самохран татко: Семејството се подготвува за венчавката на Соси и Питер, но додека куќата е свртено наопаку, семејството итно мора да замине за Фунен и да му...
 • Синоокиот Мики (1999)

  понеделник
  image
  Англиски аукционер ѝ предлага брак на ќерката на мафијаш и дури отпосле сфаќа дека ќе му бараат „услуги".
 • Светилничари (2009)

  понеделник
  image
  Сет Аткинс е чувар на светилник на напуштена плажа во Кејп Код в 1912. Неговата асистентка ненадејно дава отказ, не можејќи веќе да се справи со неговите испади и...
 • 303 (2018)

  понеделник
  image
  Студентица биологије Јуле (Мала Емде), на путу према Португалу, покупи аутостопера Јана (Антон Спиекер). Двојац напушта заједно Берлин у староме камперу, и путем...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.