СОДРЖИНА

Овога пута чаролија се не скрива у јабуци него у магичној црвеној ципелици помоќу које ќе се принцеза ослободити клетве која ју је претворила у патуљка! Велика авантура, пуна смеха.

Слики

Снежана и седам патуљакаСнежана и седам патуљакаСнежана и седам патуљакаСнежана и седам патуљакаСнежана и седам патуљакаСнежана и седам патуљака

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Рататуи (2007)

  петок
  image
  Во урнебесната анимирана авантура „Рататуи, стаорецот по име Реми сонува да стане голем готвач и покрај желбата на неговото семејство и очигледниот проблем дека е...
 • Облачно со врнежи од ќофтиња 2 (2013)

  петок
  image
  Флинт мислеше дека го спасил светот кога го уништи својот најзлогласен изум, машината што ја претвора водата во храна, предизвикувајќи врнежи од чизбургери и...
 • Малиот директор (2017)

  петок
  image
  Од студиото што ви ги донесе „Шрек, „Кунф фу Панда и „Мадагаскар пристигнува оваа урнебесна семејна комедија во која се работи за влијанието на новото бебе врз...
 • Felix and the Hidden Treasure (2021)

  сабота
  image
  Convinced that his father, who had disappeared at sea two years earlier, is still alive, the 12-year-old Felix sets out to find him in the company of Old Tom, a...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.