СОДРЖИНА

Енди е задолжена за изработка на сплавови за традиционалната парада, но се судира со Клиф, претставникот на фирмата којашто ја спонзорира изработката. Тие ќе мора да научат да соработуваат за да можат навреме да завршат со работата, а попат откриваат дека помеѓу нив расте привлечноста.

Слики

Роза за Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зборови (2012)

  среда
  image
  Млад писател конечно доживува успех објавувајќи го својот роман. Има само еден проблем - тој не го напишал романот. Принуден е да ја плати цената за кражба на...
 • 10X10 (2018)

  среда
  image
  Атланта, Џорџија. Познати инжењер Луис (Луке Еванс) прати кретање цвеќарке Кети, а затим је усред бела дана отима на паркиралишту и одвози у свом аутомобилу....
 • Полетување (2020)

  среда
  image
  Магично-реалистична приказна за мало семејство која се случува во внатрешноста на Куракао. Кога различните менталитети на рационалниот татко Оуира и спиритуалниот...
 • The Mother of the Lamb (2014)

  среда
  image
  Cristina (49) has spent her life taking care of her mother Carmen. Single and without a trade or friends, she grows older, year after year in her hometown. A few...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.