СОДРЖИНА

Виктор Роса покушава да промени свој живот, прилика за то му се пружа када преко своје девојке упозна Џека, инвестиционог банкара на Вол Стриту. Виктор је предубоко увучен у свет криминала и никако не успева да побегне од репутације локалног дилера дроге и старе дружине…

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кум 2 (1974)

  понеделник
  image
  Продолжението на сагата за семејството Корлеоне го прикажува животот на младиот Вито во Сицилија и во Њујорк во 1910-тите, а го следи и Мајкл во 1950-тите додека...
 • Сушата (2020)

  понеделник
  image
  Сојузниот агент Арон Фолк се враќа во родниот град по 20 години за да присуствува на погреб на пријател кој наводно ја убил жена му и детето пред да се самоубие....
 • Ѓавол во син фустан (1995)

  понеделник
  image
  Афроамериканец е најмен да најде жена и се сплеткува во полициски скандал кој вклучува убиства.
 • Божје дете (2013)

  понеделник
  image
  Потресна прича о Лестеру Баларду из руралног дела Тенесија, чија је одлучност да се клони друштва почетком 1960-их резултирала његовом трансформацијом у анималног...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.