рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 5.9/10
(10 гласови)

СОДРЖИНА

Брачен пар, кој се обидува да ги среди разнишаните односи, поминува викенд во одморалиште сместено во руралните краишта на Италија. Набрзо ќе станат жртви на сопственикот на одморалиштето во чија глава се готви злобен план.

Слики

Добре дојде домаДобре дојде домаДобре дојде домаДобре дојде домаДобре дојде домаДобре дојде домаДобре дојде дома

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Измама (2006)

  image
  Свештеникот Тед и неговата сопруга Емили се, навидум, совршен пар. Иако Емили го обожава својот сопруг, таа забележува дека веќе тој не ѝ обрнува внимание. Откако...
 • Скривена истина (2016)

  image
  Криминалистички филм у којем је за убојство тинејџерице осумњичен њезин отац, но правога убојицу открива његова сестра, увјерена да јој је брат невин. Зое (Д....
 • Чудно али истинито (2019)

  image
  Пет година након трагичне смрти њезиног дечка, дјевојка долази до његове обитељи како би им рекла да је трудна с његовим дјететом. Премда из почетка скептична,...
 • У брзим водама (2017)

  image
  Меѓутим, током пословног пута спази га живог и схвати да је инсценирао своју смрт...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.