poster

Најбољи пријатељ с неба

Best Friend from Heaven (2017)

Режисер: Justin G. Dyck

рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 6.1/10
(7 гласови)

Содржина

Кад јој у трагичној несреќи смртно страда пас, Тара мора отказати вјенчање. Уз малу помоќ одозго становници градиќа се удруже и потруде припремити вјенчање из снова...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Pylli i lirisë (1976)

  image
 • Монголоид со гитара (2004)

  image
  Филм за различни луѓе кои живеат надвор од нормите во фиктивниот град Јотеборг, неверојатно сличен на реалниот Гетеборг. Иако не е документарец, повеќето од...
 • Под морското синило (2010)

  image
  Доктор Хок и неговиот тим во подводниот истражувачки центар го истражуваат животот, навиките и јазикот на делфините. Со помош на компјутерска програма успеваат да...
 • Brides (2014)

  image
  Nutsa lives with her two small children in suburb of Tblissi, Georgia. With her Goga, they would bee today a regular family if he hadn't been arrested. Between...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.