СОДРЖИНА

Кога една медицинска сестра симнува апликација која предвидува во кој момент некоја личност ќе умре, ѝ кажува дека има само уште 3 дена живот. Во исто време кога Часовникот откуцува а и некој ја следи, таа мора да најде начин да си го спаси животот пред да ѐ истече времето.

Слики

ОдбројувањеОдбројувањеОдбројувањеОдбројувањеОдбројувањеОдбројување

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Црн Божиќ (2006)

  денес
  image
  Бадник. Следиме група девојки од колеџ кои не си отишле дома за Божиќ. Но, опасен психопат се крие во куќата каде што престојуваат. Неговата тактика започнува од...
 • Подељен (2016)

  денес
  image
  Док ментална подвојеност веќ дуго фасцинира знаност, вјерује се да једно људско биќе може манифестирати јединствене физичке атрибуте за сваку личност коју...
 • Ужас на замзрнатиот пат (2011)

  денес
  image
  Двајца самоуверени возачи ќе се согласат да пренесат пратка експлозив до еден оддалечен рудник, каде ќе откопаат древно чудовиште
 • Господар пакла (1987)

  денес
  image
  Човек схвата да је добио више него што је платио када реши загонетку Ламентове конфигурације – пролаз у пакао. Али његова бивша љубавница проналази начин да га...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.