СОДРЖИНА

Када љубав и мржња немају границе, очекујте “без милости”! Еди Жилет и његов партнер Џо Колинс изненада сазнају за тајни план једног пара да унајми плаќеног убицу како би уклонили великог криминалца из Луизијане. Еди је такоѓе чуо да је жена невероватне лепоте, а то је оно што је он желео да чује... јер он је такав тип момка. И сада Еди има план да се преруши у атентатора. Али оно на шта Еди наилази је много веќе и много опасније, и његов партнер бива брутално убијен. Једини траг који Еди сада има је мистериозна плавуша...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистериите на Аурора Тигарден: Игра на мачка и глушец (2019)

  денес
  image
  Аурора се наоѓа на мета на еден убиец кој ѝ остава таинствени пораки и намерно ја предизвикува да се вклучи во една игра на мачка и глушец. Поради тоа што сѐ...
 • Товарот на вината (2014)

  денес
  image
  Успешниот адвокат Мич Броктон ќе предизвика несреќа, ќе побегне и зад себе ќе остави жртва. Покрај жртвата ќе го најдат Клинтон Дејвис, кој ќе биде обвинет за...
 • Високиот човек (2012)

  денес
  image
  Кога нејзиното дете ќе исчезне, мајката ќе ја истражи легендата за Високиот човек, суштество кое наводно киднапира деца.
 • Инспектор Торн: Спанко (2010)

  денес
  image
  Убиец ќе ја избере својата жртва на железничка станица и ќе ја следи до дома. Во исто време, полицијата ќе најде уште една жртва, убиена на ист начин и на истата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.