СОДРЖИНА

Харисон Форд глуми у овом, мрачном приказу блиске будуќности, у којем глуми полицајца који лови и убија генетички модификоване људе. У 2019. години, полиција враќа Рика Декарда из пензије, како би ухватио четири генетски модификована човека.

Слики

Блејд РанерБлејд РанерБлејд РанерБлејд РанерБлејд РанерБлејд РанерБлејд РанерБлејд РанерБлејд РанерБлејд РанерБлејд Ранер

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Олуја Судњега дана (2015)

  image
  Софтверски сустав преузима контролу над рачуналима америчке обрамбене мреже, развија способност манипулације временским увјетима и пријети разарањем.
 • Хроника (2012)

  image
  Ендру, Мет и Стив се типични тинејџери и секој од нив има посебен карактер и се соочува со познатите средношколски предизвици, создавајќи нови пријателства и...
 • Близнак (2019)

  image
  Елитниот убиец Хенри Броган е прогонуван од мистериозен оперативец кој изгледа може да му го предвиди секој потег. За да биде пострашно, Броган наскоро дознава...
 • Логан (2017)

  image
  Во „Логан Хју Џекман ја репризира својата позната улога на Вулверин, во оваа моќна драматична приказна за жртвувањето и искупувањето. Годината е 2029. Мутантите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.